PENGURUSAN TERTINGGI


Search by name 
JAMIL YAHYA
Category:Pengurusan Tertinggi
Emailp.ilpipoh@mohr.gov.my
Jawatan : Pengarah
No Tel : 05-527 7777
Samb : 101
 
MOHAMAD RADZI MASKUR
Category:Pengurusan Tertinggi
Emailradzi.maskur@jtm.gov.my
Jawatan : Timbalan Pengarah
No Tel : 05-527 7777
Samb : 105
 
RHOMA ERMA ZAINI
Category:Pengurusan Tertinggi
Emailrhomaerma@jtm.gov.my
Jawatan : 
Ketua Jabatan Elektrikal & Elektronik
No Tel : 05-527 7777
 Samb : 289
HAMIDOM NGAH
Category:Pengurusan Tertinggi
Emailhamidom@jtm.gov.my
Jawatan :
Ketua Jabatan Mekanikal (Pembuatan)
No Tel : 05-527 7777
Samb : 159
 
NOORLINA MOHD SHAHRUDDIN
Category:Pengurusan Tertinggi
Emailnoorlina@jtm.gov.my
Jawatan : Setiausaha Pejabat
No Tel : 05-527 7777
Samb : 111
 
LAILATON AZWA WAID
Category:Pengurusan Tertinggi
Emailazwa@jtm.gov.my
Jawatan :
Penolong Pengarah (Hal Ehwal Pelajar)
No Tel : 05-527 7777
Samb : 279
 
ROSLINA MOHAMAD AZIZUDDIN
Category:Pengurusan Tertinggi
Emailroslina@jtm.gov.my
Jawatan :
Penolong Pengarah (Pengurusan Sumber)
No Tel : 05-527 7777
Samb : 107
 
ZAMRI HUSIN
Category:Pengurusan Tertinggi
Emailzamrihusin@jtm.gov.my
Jawatan :
Ketua Jabatan Mekanikal (Pengeluaran)
No Tel : 05-527 7777
Samb : 286