BAHAGIAN PENDIDIKAN UMUM


Search by name 
NOR HAMIZAH HASHIM
Category:Bahagian Pendidikan Umum
Emailnorhamizah@jtm.gov.my
Jawatan : Ketua Bahagian
No Tel : 05-527 7777
Samb : 253
 
VIDHYA MOL YESODHARAN
Category:Bahagian Pendidikan Umum
Emailvidhyamol@jtm.gov.my
Jawatan : Pengajar
No Tel : 05-527 7777
Samb : 148
 
FAKRUL ANUAR SAADON @ SAADAN
Category:Bahagian Pendidikan Umum
Emailfakrulanuar@jtm.gov.my
Jawatan : Pengajar
No Tel : 05-527 7777
Samb : 150
 
MOHANA RAJA SILVAN
Category:Bahagian Pendidikan Umum
Emailmohana@jtm.gov.my
Jawatan : Pengajar
No Tel : 05-527 7777
Samb : 149
 
HALIMATUN SA'ADIAH AHMAD
Category:Bahagian Pendidikan Umum
Emailhalimatun@jtm.gov.my
Jawatan : Ketua Unit Subjek Umum - KV
No Tel : 05-527 7777
Samb : 253
 
AZHAR MAMAT
Category:Bahagian Pendidikan Umum
Emailazhar_mamat@jtm.gov.my
Jawatan : Pengajar
No Tel : 05-527 7777
Samb : 267
 
AHMAD SALMAN MD ALIFIAH
Category:Bahagian Pendidikan Umum
Emaila.salman@jtm.gov.my
Jawatan : Pengajar
No Tel : 05-527 7777
Samb : 254
 
NURHAYATI MAZELAN
Category:Bahagian Pendidikan Umum
Emailnurhayati@jtm.gov.my
Jawatan : Pengajar
No Tel : 05-527 7777
Samb : 252
 
MUHAMAD RIDZUAN MOHAMAD RAWI
Category:Bahagian Pendidikan Umum
Emailridzuanrawi@jtm.gov.my
Jawatan : Pengajar
No Tel : 05-527 7777
Samb : 254