BAHAGIAN PENTADBIRAN & KEWANGAN


Search by name 
MASTURA ABU DAUD
Category:Pentadbiran / Kewangan
Emailmastura@jtm.gov.my
Jawatan : Penolong Pegawai Tadbir Kanan
No Tel : 05-527 7777
Samb : 102
 
DIVID KOIL PITCHAI
Category:Pentadbiran / Kewangan
Emaildivid@jtm.gov.my
Jawatan : Penolong Pegawai Tadbir
No Tel : 05-527 7777
Samb : 217
 
FARIDAH AINON HJ ABDUL RAHMAN
Category:Pentadbiran / Kewangan
Emailfaridahainon@jtm.gov.my
Jawatan : Pembantu Tadbir Kanan
No Tel : 05-527 7777
Samb : 123
 
SHAHARUM SUKATIAU
Category:Pentadbiran / Kewangan
Emailshaharum@jtm.gov.my
Jawatan : Penyelia Asrama
No Tel : 05-527 7777
Samb : 113
 
SRI SURIANI EZAM
Category:Pentadbiran / Kewangan
Emailsrisuriani@jtm.gov.my
Jawatan : Pembantu Tadbir (Kewangan)
No Tel : 05-527 7777
Samb : 288
 
VAJANTHAJOTHI SUBRAMANIAM
Category:Pentadbiran / Kewangan
Emailjothi@jtm.gov.my
Jawatan : Pembantu Tadbir (Kewangan)
No Tel : 05-527 7777
Samb : 119
 
SAKINAH ZAINOL ARIPIN
Category:Pentadbiran / Kewangan
Emailsakinah@jtm.gov.my
Jawatan : Pembantu Tadbir (Pentadbiran)
No Tel : 05-527 7777
Samb : 281
 
JUHAIDA DAUD
Category:Pentadbiran / Kewangan
Emailjuhaida@jtm.gov.my
Jawatan : Pembantu Tadbir (Pentadbiran)
No Tel : 05-527 7777
Samb : 229
 
HASLINA JAAFAR
Category:Pentadbiran / Kewangan
Emailhaslina@jtm.gov.my
Jawatan : Pembantu Tadbir (Pentadbiran)
No Tel : 05-527 7777
Samb : 131
 
NUR FARADIANA MOHAMED AMIN
Category:Pentadbiran / Kewangan
Emailnur.faradiana@jtm.gov.my
Jawatan : Pegawai Khidmat Pelanggan
No Tel : 05-527 7777
Samb : 100
 
 1  2   next